Mechaniczne

Eurobungee

Eurobangee to znakomita atrakcja imprez plenerowych. Mogą z niej korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Składa się z czterech dużych trampolin wraz ze specjalnymi uprzężami, dzięki czemu bez obaw można skakać jak najwyżej i wykonywać akrobacje. Skakanie na trampolinie nie tylko dostarcza wiele zabawy i pozytywnych emocji, ale również pozytywnie wpływa na zdrowie. Podczas skoków pracują wszystkie mięśnie, zwłaszcza łydek, brzucha i ramion. Ponadto zabawa ta wzmacnia kości i polepsza koordynację ruchową, co jest bardzo ważne szczególnie dla najmłodszych użytkowników. Ćwiczenia na trampolinie świetnie dotleniają organizm, a dzięki temu spalanych jest więcej kalorii!

Nie wahaj się i zamów ją już dziś, ponieważ ta atrakcja sprawia, że każdy festyn czy piknik rodzinny ma w sobie element baśniowy. Bo czy jest ktoś wśród nas, komu karuzela nie kojarzy się z beztroskim, pełnym szczęścia i zabawy dzieciństwem? Chyba nie 🙂

Strzelnica Paintballowa

Strzelnica Paintball
Do dyspozycji mamy specjalnie rozłożony tor, zabezpieczony siatką ,a na końcu znajduje się cel, czyli plansza z punktacją co daje możliwość urządzenia sobie mini zawodów.
Dane techniczne:
Długość: 8m
Szerokość: 2.8m
Wysokość: 3m
Pobór mocy: ok. 1 kw/ 230V