Karuzele i mechaniczne

Karuzela łańcuszkowa

Z całą pewnością karuzele to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza atrakcja wyposażona jest w 12 siedzisk na łańcuszku o maksymalnym obciążeniu 55kg. Piękne żywe kolory idealnie komponują się w każde otoczenie dodając mu uroku. Karuzela może również działać po zmroku, ponieważ jest w całości ślicznie oświetlona. Staranne wykonanie i dbałość i szczegóły to coś, co nas wyróżnia. Nie zapomnieliśmy również o bezpieczeństwie naszych Klientów. Karuzela jest otoczona specjalnym metalowym płotkiem, aby w trakcie pracy urządzenia rodzice czy czekające w kolejce dzieci nie przekroczyły strefy bezpiecznej i nie narazili się na niebezpieczeństwo. Dodatkowo każde siedzenie posiada łańcuszek zabezpieczający, także nasza karuzela jest piękna i w 100% bezpieczna.

Nie wahaj się i zamów ją już dziś, ponieważ ta atrakcja sprawia, że każdy festyn czy piknik rodzinny ma w sobie element baśniowy. Bo czy jest ktoś wśród nas, komu karuzela nie kojarzy się z beztroskim, pełnym szczęścia i zabawy dzieciństwem? Chyba nie 🙂

Eurobungee

Eurobangee to znakomita atrakcja imprez plenerowych. Mogą z niej korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Składa się z czterech dużych trampolin wraz ze specjalnymi uprzężami, dzięki czemu bez obaw można skakać jak najwyżej i wykonywać akrobacje. Skakanie na trampolinie nie tylko dostarcza wiele zabawy i pozytywnych emocji, ale również pozytywnie wpływa na zdrowie. Podczas skoków pracują wszystkie mięśnie, zwłaszcza łydek, brzucha i ramion. Ponadto zabawa ta wzmacnia kości i polepsza koordynację ruchową, co jest bardzo ważne szczególnie dla najmłodszych użytkowników. Ćwiczenia na trampolinie świetnie dotleniają organizm, a dzięki temu spalanych jest więcej kalorii!

Nie wahaj się i zamów ją już dziś, ponieważ ta atrakcja sprawia, że każdy festyn czy piknik rodzinny ma w sobie element baśniowy. Bo czy jest ktoś wśród nas, komu karuzela nie kojarzy się z beztroskim, pełnym szczęścia i zabawy dzieciństwem? Chyba nie 🙂

Strzelnica Paintballowa

Strzelnica Paintball
Do dyspozycji mamy specjalnie rozłożony tor, zabezpieczony siatką ,a na końcu znajduje się cel, czyli plansza z punktacją co daje możliwość urządzenia sobie mini zawodów.
Dane techniczne:
Długość: 8m
Szerokość: 2.8m
Wysokość: 3m
Pobór mocy: ok. 1 kw/ 230V

Symulator narciarstwa

To świetna atrakcja, którą mamy do Państwa dyspozycji dzięki naszemu Partnerowi Czarny Groń. Symulator jazdy na nartach i snowboardzie firmy SkyTech to urządzenie idealne do treningu, jak również świetna zabawa i ciekawa forma rozrywki dla osób, które nigdy nie próbowały swoich sił w sportach zimowych.Uprawianie ćwiczeń na symulatorze jazdy umożliwia koordynację ruchów nóg, rąk i tułowia występujących podczas rzeczywistej jazdy na nartach. Ćwiczenia na urządzeniu pozwalają na szybkie opanowanie techniki jazdy porównywalnej z normalnymi warunkami.Korzystanie z symulatora wymaga jedynie założenia butów narciarskich lub snowboardowych i każdy, niezależnie od swoich umiejętności, kto zapnie buty do specjalnych wózków na prowadnicach imitujących narty lub deskę, już po kilku minutach bez większych problemów będzie prawidłowo poruszać się i pokonywać wirtualną trasę wyświetloną na trzech ekranach bezpośrednio przed użytkownikiem. Nad bezpieczeństwem podczas jazdy zawsze czuwa obsługa, która udziela również cennych wskazówek technicznych aby z łatwością pokonywać trudniejsze trasy.
-mobilna sala zabaw