Miasteczko strażackie

Poznaj naszą nowość – Dmuchane Miasteczko Strażackie!

Czy szukacie atrakcji, która zapewni niezapomniane emocje na festynach, imprezach strażackich czy każdym innym wydarzeniu dla dzieci i dorosłych? Funshow ma dla Was coś wyjątkowego – Dmuchane Miasteczko Strażackie!

Dmuchane Miasteczko Strażackie to kompleksowa atrakcja, która przeniesie uczestników w świat prawdziwych bohaterów – strażaków. W skład tego fantastycznego zestawu wchodzą:

  • Zjeżdżalnia Samochód Strażacki – olbrzymia zjeżdżalnia w kształcie strażackiego wozu, która dostarczy mnóstwo adrenaliny i radości.
  • Dmuchany Zamek Remiza – idealne miejsce do skakania i zabawy w sercu dmuchanego miasteczka, zaprojektowane na wzór prawdziwej strażnicy.
  • Dmuchana Ścianka Wspinaczkowa Gaśnica – wyzwanie dla małych i dużych, gdzie każdy może spróbować swoich sił w wspinaczce na wysokość, przypominającą ogromną gaśnicę strażacką.

Zapewniamy, że nasze dmuchane miasteczko to bezpieczna i ekscytująca atrakcja, która zachwyci każdego uczestnika. To doskonały sposób na uatrakcyjnienie imprez strażackich, festynów oraz różnego rodzaju eventów plenerowych, gdzie zabawa i aktywność fizyczna idą w parze z edukacją i tematyczną zabawą.