Dmuchańce

Miasteczko strażackie

Zjeżdżalnia w temacie samochodu strażackiego
Zamek, plac zabaw Remiza
Dmuchana ścianka wspinaczkowa w kształcie gaśnicy

Zjeżdżalnia małpka 7 m

Zjeżdżalnia małpka 7 m to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza 7 metrowa zjeżdżalnia daje wiele radości dzieciom, ciekawa kolorystyka i ogromny pelikan na szczycie z daleko przyciąga uwagę wszystkich dzieci.

Zjeżdżalnia Minionek 7m

Zjeżdżalnia Minionek 7 m to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza 7 metrowa zjeżdżalnia daje wiele radości dzieciom, ciekawa kolorystyka i ogromny pelikan na szczycie z daleko przyciąga uwagę wszystkich dzieci.

Zjeżdżalnia Psi Patrol

Zjeżdżalnia Psi Patrol 6 m to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza 6 metrowa zjeżdżalnia daje wiele radości dzieciom, ciekawa kolorystyka i ogromny pelikan na szczycie z daleko przyciąga uwagę wszystkich dzieci.

Zjeżdżalnia Pelikan

Zjeżdżalnia Pelikan 6 m to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza 6 metrowa zjeżdżalnia daje wiele radości dzieciom, ciekawa kolorystyka i ogromny pelikan na szczycie z daleko przyciąga uwagę wszystkich dzieci.

Tor przeszkód „Big Ballers”

Dmuchany tor przeszkód to świetna zabawa dla młodszych jak i starszych dzieci. Gra polega na przeskakiwaniu z jednej kuli na drugą w jak najszybszym czasie. W trakcie  fascynującej  zabawy dziecko ćwiczy i doskonali utrzymanie równowagi, rozwija swoja sprawność oraz koordynację  ruchową. Podczas pokonywania naszego toru przeszkód maluchy są w stanie znaleźć swój środek ciężkości,  balansuj ciałem, by utrzymać się na kulach, a w razie upadku na miękką, dmuchaną podłogę podnoszą się i biegną dalej! Gra  wymaga więc od pociech nie tylko sprawności ale również samodzielnego  myślenia i zaradności.

Połykacz krokodyl

Ruszająca się zjeżdżalnia! To świetna atrakcja dla dzieci małych i dużych. Cała zabawa polega na wspinaniu się po schodkach w górę wprost do paszczy krokodyla, a następnie zjazd w dół. Podczas zabawy paszcza otwiera się i zamyka, co sprawia dzieciom ogromną radość.

Plac Zabaw Disneya

Atrakcja idealna dla najmłodszych dzieci. Wymiary urządzenia to 8x7m. W placu znajdziemy wszystko co potrzebne do udanej zabawy: Małą zjeżdżalnie, tunel, przeszkody, koniki i ulubione postacie z Disneya .

Zamek „Psi Patrol”

Zamek przeznaczony jest dla Najmłodszych.

Alternatywa dla trampoliny ogrodowej.

Wymiary 5×4 m

Eliminmator  „Miotła”

Idealne urządzenie do rywalizacji!  Na urządzeniu jednocześnie mogą znajdować ,aż 8 osób!  Urządzenie przeznaczone dla dzieci i dorosłych!

Kule Wodne

 

kule wodne – to wspaniała atrakcja dla małych i dużych. Świetna zabawa, która pomaga w doskonaleniu  równowagi i koordynacji ruchowej dzieci. Na czym polega? Uczestnik wchodzi do ogromnej kuli, którą napełniamy powietrzem i zapinamy wodoszczelnym zamkiem. Gdy wszystko gotowe osoba w środku może swobodnie spacerować po wodzie.  Może skakać, biegać, turlać się i przewracać czyli wszystko to co lubią dzieci, a przy tym 100% bezpieczeństwa. W naszym ogromnym basenie o wymiarach 8×6 nie zabraknie miejsca dla nikogo.

Basen z Łódeczkami

 

Basen z łódeczkami – to wspaniała atrakcja dla małych i dużych. Świetna zabawa, która pomaga w doskonaleniu  równowagi i koordynacji ruchowej dzieci. Idealna atrakcja na letnie upały .

Byk Rodeo

Wynajem byka rodeo to doskonały sposób na wzbudzenie emocji i zapewnienie rozrywki na imprezach takich jak festyny, urodziny, wesela czy imprezy firmowe. Ten popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej rodzaj rozrywki zdobywa coraz większą popularność także i w Polsce. Zabawa jest emocjonująca ale także bezpieczna. Stopień „agresji” byka można samodzielnie regulować, dlatego zabawa jest przeznaczona zarówno dla starszych jak i młodszych. 

Zapraszamy do Funshow. Wynajmij byka rodeo i zaskocz wszystkich.

Eurobungee

Eurobangee to znakomita atrakcja imprez plenerowych. Mogą z niej korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Składa się z czterech dużych trampolin wraz ze specjalnymi uprzężami, dzięki czemu bez obaw można skakać jak najwyżej i wykonywać akrobacje. Skakanie na trampolinie nie tylko dostarcza wiele zabawy i pozytywnych emocji, ale również pozytywnie wpływa na zdrowie. Podczas skoków pracują wszystkie mięśnie, zwłaszcza łydek, brzucha i ramion. Ponadto zabawa ta wzmacnia kości i polepsza koordynację ruchową, co jest bardzo ważne szczególnie dla najmłodszych użytkowników. Ćwiczenia na trampolinie świetnie dotleniają organizm, a dzięki temu spalanych jest więcej kalorii!

Nie wahaj się i zamów ją już dziś, ponieważ ta atrakcja sprawia, że każdy festyn czy piknik rodzinny ma w sobie element baśniowy. Bo czy jest ktoś wśród nas, komu karuzela nie kojarzy się z beztroskim, pełnym szczęścia i zabawy dzieciństwem? Chyba nie 🙂

Bumber Balls

To żywa piłka nożna nawet dla tych którzy nie wiedzą co to spalony. Każdy gracz jest zamknięty w dmuchanej kuli, a najwiekszą frajdę sprawiają zderzenia i upadki. Jeżeli lubisz zagrać z kumplami w tradycyjną piłkę, to pomyśl ile śmiechu i zabawy może dostarczyć granie w wielkich dmuchanych kulach ,dzięki którym odbijacie się od siebie ,a trafienie do bramki nie jest wcale proste. Świetna zdrowa rywalizacja! Gwarantujemy udana zabawe!

 

Strzelnica Paint Ball

Dla tych, którzy chcą spróbować swojej precyzji zapraszamy na strzelnice paintballowa. Do dyspozycji mamy specjalnie rozłożony tor, zabezpieczony siatką, a na końcu znajduje się cel, czyli plansza z punktacją, co daje możliwość urządzenia sobie mini zawodów.

Ścianka wspinaczkowa

W naszej ofercie nie zapomnieliśmy również o tych,którzy nie boją się wyzwań, dlatego proponujemy Państwu ogromną ściankę wspinaczkową wraz z profesjonalnym instruktorem.  Atrakcja przeznaczona dla dzieci jak i dorosłych, którzy uwielbiają się wspinać i nie boją się wysokości. To doskonały element na każdą impreze, który ze względu na swój rozmiar z daleko przyciągnie uwagę nowych gości

Dart

Dart – ogromna, dmuchana tarcza do zdobywania punktów. To tradycyjna forma darta tylko w znacznie większym wydaniu

Fotobudka

Organizujesz wesele, urodziny, studniówkę, eventy firmowe lub inne uroczystości które są dla Ciebie ważne?
Nasza fotobudka to idealna atrakcja, która pozwoli uwiecznić wspaniałe momenty!

Charakterystyka :

  • Ekran FotoBudki to ,aż 22 cale! W całości dotykowy!
  • Drukarka Dnp-1 (najwyższa jakość wydruku)
  • Jedyną w swoim rodzaju dmuchaną fotokabinę o wymiarach 2.4 x 2.4.
  • statyw z dowolnym tłem do wyboru,
  • pełna personalizacja wydruku zdjęć (np. różne kolory ramek, dodajemy imiona, datę),
  • możliwość wydrukowania przez Parę Młodą podziękowań dla Gości,
  • na życzenie Księgę Gości wraz z akcesoriami do wpisów,
  • wydruku polaroidów