Dmuchańce

dmuchaniec

Zamek Spongebob 8x7m

Dmuchany Plac zabaw – to prawdziwy raj dla najmłodszych! Dmuchaniec zawiera różnego rodzaju przeszkody: tunel, kostki, rury, tunele itd . Jest to miejsce w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie!

Dane techniczne:
– Długość: 8 m
– Szerokość: 9 m
– Wysokość: 3 m
– Pobór mocy: ok. 1.1kW / 230V

Zjeżdżalnia małpka 7m

Dmuchańce to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza 7 metrowa zjeżdżalnia to doskonała propozycja dla starszych dzieci, którym znudziły się tradycyjne zjeżdżalnie.

dmuchańce
dmuchaniec

Zjeżdżalnia pelikan 6m

Dmuchany zamek to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza 6 metrowa zjeżdżalnia daje wiele radości dzieciom, ciekawa kolorystyka i ogromny pelikan na szczycie z daleko przyciąga uwagę wszystkich dzieci.

Zjeżdżalnia „Minionek” 6m

Dmuchany zamek to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza 6 metrowa zjeżdżalnia daje wiele radości dzieciom, ciekawa kolorystyka z daleko przyciąga uwagę wszystkich dzieci. Bo które dziecko nie Kocha Minionków?!

skakaniec
dmuchaniec

Plac zabaw Disneya 8x7m

Dmuchany Plac zabaw – to prawdziwy raj dla najmłodszych! Dmuchaniec zawiera różnego rodzaju przeszkody: tunel, kostki, rury, tunele itd . Jest to miejsce w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie! Disneyowski świat jest wprost na wyciągnięcie ręki!

Dane techniczne:
– Długość: 8 m
– Szerokość: 9 m
– Wysokość: 3 m
– Pobór mocy: ok. 1.1kW / 230V

Zamek Psi patrol

Dmuchany zamek to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Psi patrol daje wiele radości dzieciom, ciekawa kolorystyke z daleko przyciąga uwagę wszystkich dzieci. Duża powierzchnia skakania

skakaniec
tor przeszkód

Eliminator

Eliminator to zdecydowanie najlepsze urządzenie do rywalizacji ! Hit 2019 !
Dmuchana Poducha pomieści jednocześnie aż 5-7 osób, których zadaniem jest utrzymanie się w pozycji stojącej! Zadanie to utrudnia miotła/ramie, która porusza się z różną szybkością i w dwóch kierunkach. Osoby muszą podskakiwać ,schylać ,wykonywać wszystkie możliwe ruchy by nie zostać zdmuchniętym przez miotajocą Miotłe!
Sprzęt przeznaczony dla osób od 3 roku życia
Dane techniczne:
Długość: 10m
Szerokość: 12m
Wysokość: 0.5 m
Pobór mocy: ok. 2.8 kW / 230V

Kule wodne

Kule wodne – to wspaniała atrakcja dla małych i dużych. Świetna zabawa, która pomaga w doskonaleniu równowagi i koordynacji ruchowej dzieci. Na czym polega? Uczestnik wchodzi do ogromnej kuli, którą napełniamy powietrzem i zapinamy wodoszczelnym zamkiem. Gdy wszystko gotowe osoba w środku może swobodnie spacerować po wodzie. Może skakać, biegać, turlać się i przewracać czyli wszystko to co lubią dzieci, a przy tym 100% bezpieczeństwa. W naszym ogromnym basenie o wymiarach …….. nie zabraknie miejsca dla nikogo

kule wodne
tor przeszkód

Dmuchany tor przeszkód

Dmuchany tor przeszkód to świetna zabawa dla młodszych jak i starszych dzieci. Gra polega na przeskakiwaniu z jednej kuli na drugą w jak najszybszym czasie. W trakcie fascynującej zabawy dziecko ćwiczy i doskonali utrzymanie równowagi, rozwija swoja sprawność oraz koordynację ruchową. Podczas pokonywania naszego toru przeszkód maluchy są w stanie znaleźć swój środek ciężkości, balansując ciałem, by utrzymać się na kulach, a w razie upadku na miękką, dmuchaną podłogę podnoszą się i biegną dalej! Gra wymaga więc od pociech nie tylko sprawności ale również samodzielnego myślenia i zaradności.

Ścianka wspinaczkowa

W naszej ofercie nie zapomnieliśmy również o tych, którzy nie boją się wyzwań, dlatego proponujemy Państwu ogromną ściankę wspinaczkową wraz z profesjonalnym instruktorem, który przeszedł wszystkie niezbędne kursy i szkolenia. Atrakcja przeznaczona dla dzieci jak i dorosłych, którzy uwielbiają się wspinać i nie boją się wysokości. To doskonały element na każdą imprezę, który ze względu na swój rozmiar z daleka przyciągnie uwagę nowych Gości.

ścianka

Bumber balls

Bumber balls – to żywa piłka nożna nawet dla tych, który nie wiedzą co to spalony! Każdy gracz wchodzi do środka ogromnej, dmuchanej kuli i już zaczyna się zabawa. Największą frajdę sprawiają zderzenia i upadki. Zabawa doskonała dla małych i dużych.

Dmuchany dart

Dart Gigant – Urządzenie idealnie nadaje się do gry indywidualnej jak i do rozegrania turnieju.
Sprawdzi się na każdej imprezie! Bo kto nie lubi rywalizacji i nagród?

ścianka

Basen z łódeczkami

Basen z łódeczkami – to urządzenie idealnie stworzone dla najmłodszych! Idealnie sprawdza się w upalne dni gdzie każde dziecko szuka ochłody! Łódeczki są pojedyncze i dwuosobowe posiadają ster i napęd.

Łódki zdalnie sterowane

Łódki zdalnie sterowane- łódeczki to profesjonalne modele RC idealnie odwzorowane od oryginalnych łodzi w skali 1:10 . Zestaw zawiera 5 modeli przy czym z atrakcji mogą korzystać w jednym czasie min. 5 osób.

ścianka