dmuchańce

Zjeżdżalnia małpka 7 m

 Zjeżdżalnia małpka 7 m to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza 7 metrowa zjeżdżalnia daje wiele radości dzieciom, ciekawa kolorystyka i ogromny pelikan na szczycie z daleko przyciąga uwagę wszystkich dzieci.

Zjeżdżalnia Minionek 7m

Zjeżdżalnia Minionek 7 m to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza 7 metrowa zjeżdżalnia daje wiele radości dzieciom, ciekawa kolorystyka i ogromny pelikan na szczycie z daleko przyciąga uwagę wszystkich dzieci.

Zjeżdżalnia Psi Patrol

Zjeżdżalnia Psi Patrol 6 m to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza 6 metrowa zjeżdżalnia daje wiele radości dzieciom, ciekawa kolorystyka i ogromny pelikan na szczycie z daleko przyciąga uwagę wszystkich dzieci.

Zjeżdżalnia Pelikan

Zjeżdżalnia Pelikan 6 m to element obowiązkowy każdej imprezy plenerowej. Nasza 6 metrowa zjeżdżalnia daje wiele radości dzieciom, ciekawa kolorystyka i ogromny pelikan na szczycie z daleko przyciąga uwagę wszystkich dzieci.

Tor przeszkód „Big Ballers”

Dmuchany tor przeszkód to świetna zabawa dla młodszych jak i starszych dzieci. Gra polega na przeskakiwaniu z jednej kuli na drugą w jak najszybszym czasie. W trakcie  fascynującej  zabawy dziecko ćwiczy i doskonali utrzymanie równowagi, rozwija swoja sprawność oraz koordynację  ruchową. Podczas pokonywania naszego toru przeszkód maluchy są w stanie znaleźć swój środek ciężkości,  balansuj ciałem, by utrzymać się na kulach, a w razie upadku na miękką, dmuchaną podłogę podnoszą się i biegną dalej! Gra  wymaga więc od pociech nie tylko sprawności ale również samodzielnego  myślenia i zaradności. 

Eliminmator  „Miotła”

Idealne urządzenie do rywalizacji!  Na urządzeniu jednocześnie mogą znajdować ,aż 8 osób!  Urządzenie przeznaczone dla dzieci i dorosłych!

Kule Wodne

 

kule wodne – to wspaniała atrakcja dla małych i dużych. Świetna zabawa, która pomaga w doskonaleniu  równowagi i koordynacji ruchowej dzieci. Na czym polega? Uczestnik wchodzi do ogromnej kuli, którą napełniamy powietrzem i zapinamy wodoszczelnym zamkiem. Gdy wszystko gotowe osoba w środku może swobodnie spacerować po wodzie.  Może skakać, biegać, turlać się i przewracać czyli wszystko to co lubią dzieci, a przy tym 100% bezpieczeństwa. W naszym ogromnym basenie o wymiarach 8×6 nie zabraknie miejsca dla nikogo.

Basen z Łódeczkami

 

Basen z łódeczkami – to wspaniała atrakcja dla małych i dużych. Świetna zabawa, która pomaga w doskonaleniu  równowagi i koordynacji ruchowej dzieci. Idealna atrakcja na letnie upały .

Plac Zabaw

Atrakcja idealna dla najmłodszych dzieci. Wymiary urządzenia to 8x7m. W placu znajdziemy wszystko co potrzebne do udanej zabawy: Małą zjeżdżalnie, tunel, przeszkody, koniki i ulubione postacie z Disneya .

Zamek „Psi Patrol”

Zamek przeznaczony jest dla Najmłodszych.

Alternatywa dla trampoliny ogrodowej.

Wymiary 5×4 m

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

W naszej ofercie nie zapomnieliśmy również o tych,którzy nie boją się wyzwań, dlatego proponujemy Państwu ogromną ściankę wspinaczkową wraz z profesjonalnym instruktorem.  Atrakcja przeznaczona dla dzieci jak i dorosłych, którzy uwielbiają się wspinać i nie boją się wysokości. To doskonały element na każdą impreze, który ze względu na swój rozmiar z daleko przyciągnie uwagę nowych gości

Bumber Balls

To żywa piłka nożna nawet dla tych którzy nie wiedzą co to spalony. Każdy gracz jest zamknięty w dmuchanej kuli, a najwiekszą frajdę sprawiają zderzenia i upadki. Jeżeli lubisz zagrać z kumplami w tradycyjną piłkę, to pomyśl ile śmiechu i zabawy może dostarczyć granie w wielkich dmuchanych kulach ,dzięki którym odbijacie się od siebie ,a trafienie do bramki nie jest wcale proste. Świetna zdrowa rywalizacja! Gwarantujemy udana zabawe!

 

Strzelnica Paint Ball

Dla tych, którzy chcą spróbować swojej precyzji zapraszamy na strzelnice paintballowa. Do dyspozycji mamy specjalnie rozłożony tor, zabezpieczony siatką, a na końcu znajduje się cel, czyli plansza z punktacją, co daje możliwość urządzenia sobie mini zawodów.