Piana party

Wytwornica piany

Profesjonalna wytwornica MBN-F500 o bardzo dużej wydajności 100 000 L/min w zupełności wystarczy do zorganizowania dużej imprezy plenerowej!

Imprezy te są bardzo widowisko i oryginalne . Pianą jesteśmy w stanie pokryć co najmniej 200m2 na wysokość do 1m.

Piana posiada wszelkie atesty, które potwierdzają bezpieczeństwo użycia.
Wszystkie imprezy, które organizowaliśmy okazały się sukcesem! Jest to impreza spektakularna nietuzinkowa! Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego na impreza? To jest właśnie to!

Ekspozja kolorów

To najbardziej poszukiwana impreza w nadchodzącym sezonie. Przyciąga prawdziwe tłumy zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Co godzinę wyrzucany jest w górę kolorowy proszek przez bawiący się tłum, po to aby opadł i pomalował każdego w najpiękniejsze kolory efekt jest niesamowity! A zdjęcia z tego wydarzenia na długo pozostaną jako świetna pamiątka.

Pokaz Baniek mydlanych

Każdy z dzieciństwa pamięta jaką radość sprawiało wypuszczanie i łapanie baniek mydlanych, również i dziś naszym dzieciom przynosi to masę frajdy! W naszej ofercie posiadamy ogromną maszynę, wyposażoną w 42 wentylatory na 7 poziomach, która w 30 sekund wypuszcza bańki obejmujące przestrzeń 100m2! Przenieś się z nami w świat marzeń

 Bitwa Balonowa